Kontakta oss!

e-post:

Huvudadress, allmänna förfrågningar: info@ordbrukarna.se

Sektionsansvariga

Videoproduktion/Birger Nilsson: birger@ordbrukarna.se
Grafisk formgivning och tryck/Joop van der Lei: joop@ordbrukarna.se
Layout/Anki Nord: anki@ordbrukarna.se
Översättning och undertextning/Bittan Norman: bittan@ordbrukarna.se
E-learning/Ingela Ella Hellgren: ingela@ordbrukarna.se

Övrigt
Teckningar, illustrationer/Larz Lindqvist: larz@ordbrukarna.se
Reportage, spec. personporträtt/Lena Andersson: lena@ordbrukarna.se

telefon och fax:

08-556 123 51

(Eftersom vi oftast jobbar på olika håll, är risken stor att du möts av en telefonsvarare. Men lämna gärna ett meddelande! Eller maila/faxa!)

postadress:

Ordbrukarna
Box 4035
128 04 Bagarmossen





© Ordbrukarna.

Design av Andreas Viklund. Anpassad av Michael Anderson.